Za letnú dovolenku v predstihu, ušetríte

Plánujte letnú dovolenku dopredu a možno začnite pokojne aj v zime. Ak nepotrebujete horúco a hlavu na hlave na pláži, vyrazte tiež mimo hlavnej sezóny. Ak riešite prázdniny pri mori každoročne na poslednú chvíľu, máte dve možnosti. Buď to beriete tak, že to bude prekvapenie a adrenalín, alebo už viete, že často prichádzate o svoje predstavy stráviť dovolenku tak, ako presne chcete. Taky nezriedka zaplatíte aj zbytočne oveľa viac peňazí. Kupujte dovolenku pokojne už o vianociach, ceny sú v tejto chvíli naozaj najvýhodnejšia a môžete získať aj ďalšie výhody a špeciálne služby pokojne aj pre celú rodinu. 

Väčší výber aj výhody 

Kapacita hotelov a ďalších ubytovanie v rôznych destináciách je v zime ešte minimálne obsadená a vaše dopyt bude do bodky splnená. Ide totiž aj o rozdiel od cenovo podobne výhodných last minute zájazdov. Máte obrovskú výhodu veľmi široké možnosti výberu. Výrazné zľavy pre deti, parkovanie na letisku zdarma na celú dobu trvania dovolenky a veľa iných bonusov, ktoré znie naozaj lákavo. Tiež sa v tomto období cestovnej kancelárie predháňajú v tom, aby ich klient získali aspoň pocit najvyššieho možného komfortu, ktorý by si počas svojej dovolenky mohli chcieť s najväčšou pravdepodobnosťou asi dopriať. 

Skúste to napríklad u Fischera 

Trebárs cestovná kancelária Fischer má unikátny systém výberu dovolenky, kedy môžete odletieť na svoju dovolenku s celou rodinou v čase, keď sa vám to hodí, teda kedykoľvek. V tomto prípade nezáleží na danej dĺžke pobytu ani na turnusoch, ale môžete k moru napríklad len na tri dni tri týždne. Proste žiadne od soboty do soboty a dodržiavanie termínov. Vyrazte, kedy chcete a na ako dlho chcete. Viete čo to je postupné platenie a už ste objavili jeho kúzlo? Pri počiatočnej rezervácii vašej dovolenky, ktorá je kupovaná v rámci First minute alebo taky First moment, naozaj postačí zaplatiť iba zálohu v sume 1 490 korún a zvyšok celkovej sumy potom doplatiť až 60 dní pred zájazdom.