Výber spodnej bielizne nemusí byť veda

Každá žena sa chce cítiť dobre a pohodlne. Lenže aby sa taký pocit dosiahlo, musí sa investovať do ideálnej spodnej bielizne, ktorá nikde neškrtí ani neťahá. Len ak sa taká bielizeň nájde, je žena spokojná. Okrem spomínaného sa však musia hľadať aj modely, ktoré padnú svojou veľkosťou. Príliš malé, rovnako príliš veľké podprsenky alebo nohavičky môžu skôr deformovať postavu.

Spodná bielizeň je naším každodenným spoločníkom

Za základ nášho šatníka nepovažujeme ani tak biele tričká a džínsy, ako práve spodnú bielizeň. Hovoríme o každodennom spoločníkovi, bez ktorého nedáme ani ranu, aj keď je pravdou, že najmä v lete sa od podprseniek začína krapet upúšťať (ale nie všetky ženy si môžu dovoliť chodiť bez tohto typu spodnej bielizne).

Pokiaľ chcete svoju existujúcu zbierku obohatiť, alebo konečne nájsť kúsok, ktorý vám bude úplne dokonale padnúť, prezradíme si niekoľko tipov, ktoré vás k adekvátnej spodnej bielizni dovedú.

Skúšanie nepreskakujte

Hlavné pravidlo pri výbere spodnej bielizne je skúšanie, skúšanie, skúšanie. Aj keď poznáte svoje miery a nosíte ich neustále v pamäti, napriek tomu si oblečenie v kabínke skúste. Dôvod je prostý – čo výrobca, to trochu inej veľkosti. Pamätajte na to, nech sa náhodou čo nevidieť nevraciate a nesnažíte sa spodnú bielizeň vrátiť (čo je vo väčšine prípadov neakceptovateľné).

Nestávkujte iba na čipky

Aj keď krajková spodná bielizeň vyzerá naozaj úžasne, nehodí sa na všetky príležitosti. Pokiaľ viete, že budete celý deň cestovať vlakom, radšej sa vyhnite slušivému zdobeniu a stavte na pohodlnosť. Avšak ak plánujete romantickú večeru s partnerom, pri tejto príležitosti sa zase krajkovaná spodná bielizeň viac, než len hodí.

Čo vám nesedí, nekupujte

Mnoho žien sa domnieva, že vzhľad je pri kúpe spodnej bielizne tým hlavným. Ale pravda je niekde inde. Správna veľkosť, respektíve to, že spodná bielizeň sedí je kľúčom k úspechu. Pokiaľ vám bielizeň nesedí, nechajte ju v obchode. Pravdepodobne by ste si ho aj tak nikdy nevzali na seba, a tak by to boli iba vyhodené peniaze.