Ako vybrať legíny

Legíny sú pohodlné, univerzálne a umožňujú zdôrazniť štíhlosť vašich nôh. Je však nutné pochopiť, ako si vybrať legíny, ako ich správne nosiť a kombinovať. Súčasný trh ponúka neskutočné množstvo tohto pohodlného módneho kúsku. Môžete si objednať jednoduché, extravagantné, vzorované nebopush-up legíny. Pokiaľ máte plnoštíhlu postavu, dávajte si pozor, aby ste nevyzerali nevkusne. Legíny sa nesmie kombinovať s nesprávnymi farbami a vzormi.

Legíny nie sú nohavice

Nemožno vždy súhlasiť s tými, ktorí hovoria, že legíny sú nezávislý odev, a môžu byť nosené ako normálne nohavice. Legíny majú veľmi priliehavý tvar, takmer ako druhá koža, šijú sa z materiálov oveľa jemnejších a pružnejších ako je obvyklé u priliehavých nohavíc. To je presne to, čo robí z legín pohodlné oblečenie na nosenie a zároveň nemilosrdne upozorní na sebemenší nedostatky! Myslíme si, že je možno lepšie vyhodnotiť legíny ako tesné pančuchy bez šľapiek. Avšak nemožno trvať na tom, že legíny sa nosia výlučne ako pančucháče k šatám a sukniam. Stačí sa držať jednoduchého pravidla: akúkoľvek vec noste cez legíny, tak aby pokrývala, aspoň zadok.

Topánky a legíny

Na dotvorenie outfitom nutné zvoliť správne topánky. Topánky na vysokom podpätku jedinečným spôsobom dotvára outfit. Nie všetky dámy si potrpia na vysoké podpätky. Keď mu aj vy preferujete baleríny či topánky bez podpätku, dajte pozor, legíny skracujú nohy. Ideálnou voľbou sú topánky na podpätku, ak nie ste pochopiteľne veľa vysoká.

Vyberáme legíny

Najlepšie je dať prednosť legínam vyrobených z elastického materiálu. Napríklad z hustého bavlněnéhoelastanu, jersey atď. Vyberte si materiály, ktoré nie sú priesvitné a dobre drží tvar. Tmavé legíny – to je klasika. Nemusíte sa nutne obmedzovať iba na jednu farbu treba na čiernu, ako je obvyklé. Môžete vyskúšať akejkoľvek inej neutrálne farby. Napríklad tmavo hnedé, bordová, antracit atď.