Mikiny, bez ktorých nemôžete žiť

Módny svet nám neustále ukazuje nové a nové kúsky, ktoré si musíme zaobstarať. Keďže je v súčasnosti zima ako v Rusku, je potrebné myslieť na to, že by v našom šatníku mali byť hlavne také kúsky, ktoré nás dokážu perfektne zahriať. K takýmto kúskom sa radí napríklad svetre, ktorých na pultoch obchodov nájdeme skutočne veľa, ale taky sú to mikiny, ktoré sa stali v posledných pár mesiacoch tak obľúbené, až tomu možno ťažko veriť.

Ak aj vy ste si zamilovali tento pohodlný kúsok, možno zvažujete jeho kúpiť. Lenže aj mikín je dneska veľa a len málokto vie, aké strihy mikín sú dnes moderné. Prinášame vám preto zoznam tých, pre ktoré sa oplatí zhrešiť.

 • Dlhé mikiny až pod zadok

Zimná kolekcia nám prekvapivo priniesla kúsky, ktoré sú dĺžkovo až pod zadok, čo znamená, že nám počas zimy nenachladnou obličky – budeme totiž stopercentne v teple. Nová kolekcia v obchodoch nám priniesla nielen dlhé svetre až pod zadok, ale práve aj mikiny, čo je teda jeden typ, ktorý doma nesmieme postrádať. Takáto mikina by mala mať navyše aj kapucňu, pretože práve tá nás ochráni, keď bude hojne snežiť a my si zabudneme čiapku doma na botníku.

• Mikiny s brmbolcami

Teraz však pristúpme k trochu extravagantnějšímu kúsku, ktorý však láme rekordy v predajnosti. Týmto kúskom je mikina, ktorá je často nazývaná ako „3D mikina“, ale je to vlastne obyčajná mikina väčšinou bez kapucne, ktorá je iba posiata brmbolcami. Je to teda taký udretie kúsok, ale na druhú stranu je vážne moderné.

• Krátke mikiny

Hlavne vďaka v pubertálnom veku ocenia krátku mikinu. Takéto mikiny sú tak s kapucňou, tak aj bez, ale sú krátke väčšinou do pasu alebo tesne pod prsia. Samozrejme v zime sa takej mikiny nebudú nosiť, bez toho aby pod ňou nebolo dlhé alebo krátke tričko či nátelník! V lete je však možné chodiť len v nej.