Usporiadajte nezabudnuteľný večierok formou únikové hry

Firemné večierky patrí medzi najobľúbenejšie aktivity radu zamestnancov. Zamestnávatelia však s nimi majú niekedy naozaj problém, pretože sa väčšinou snaží, aby na nich samozrejme bola istá zábava, ale tiež chcú, aby sa ich zamestnanci lepšie spoznali a ucelili sa ako tím. Bohužiaľ však u radov firemných večierkov to skončí naozaj len na úrovni zábavy a zamestnávatelia môžu len skúmať, čo urobili zle a prečo ucelenie kolektívu neprebehlo tak, ako chceli.

Našťastie pre nich sa teraz v Českej republike rozbehol nový trend, ktorý spočíva v únikových hrách. Jedná sa o skvelú príležitosť, ako tráviť voliť čas s rodinou a priateľmi, ale na druhú stranu sa tiež jedná o najlepšiu formu firemného večierku. Zamestnávateľ, ktorý sa rozhodne pre firemný večierok práve strávené v únikovej hre, zožne obrovský úspech nielen u zamestnancov, ale tiež pri sebe, pretože sa budú môcť poklepať na ramene a povedať si, že vďaka hre získal skvelý tím.

Viac hláv, viac rozumu!

Escape game je skvelým zážitkom, ale je to tiež skvelá hra na teambuilding. Vďaka tomu, že skupina pracovníkov bude uzavretá do miestnosti a dostane časový limit, počas ktorého sa bude musieť dostať z miestnosti von, sa budú musieť spoliehať jeden na druhého. Predsa len viac hláv, viac rozumu, a to sa v tomto priestore naozaj cení. Preverí sa nielen ich logické myslenie, ale aj tímový duch. Zamestnávatelia naraz spoznajú, ako dokáže tím pracovať a či sa bez hádok a iného provokovanie dokáže dostať zo skutočného priestoru opäť na čerstvý vzduch.

Vďaka tomu, že únikových hier je teraz celá rada a každá je iná, môžete túto formu firemného večierku prevádzkovať rok čo rok. Niekedy budete musieť utiecť z ošetrovne, inokedy z kancelárie, niekedy budete musieť zlikvidovať bombu v mestskej hromadnej doprave. V každom prípade je táto hra na teambuilding ako stvorená. Pracovníci hlavne zažijú aj naozajstný adrenalín!