Nové trendy a farby v roku 2018

Tento rok si naozaj vyberú všetky milovníčky nežnej romantiky, elegancie i extravagancie. Nosia sa metalické odlesky, perleťové odtiene aj žiariace škála farieb a neónových odtieňov. Nosia sa výrazné doplnky, obuv, kabelky aj šperky. Ak si práve netrúfate priamo na futuristický štýl oblečenia, skúste doplniť šatník formou trblietavého náhrdelníka, náramku alebo lesklé výrazné kabelky. Módne budú aj pastelové farby. Ak práve vy dávate prednosť niečomu tak trochu menej nápadnému, napriek tomu môžete byť vysoko elegantné a mať slušivý outfit. Stavte napríklad na tohtoročné obľúbené pastelové farby. Vyhráva nebesky modrá, svetlo ružová, jemná žltá, marhuľová, tyrkysová, zelenkavá a mätová.

Neónové farby aj nadčasová klasika

Jar a leto sú obdobia plné farieb a z výrazných vyhráva korálovo červená či výrazná žltá. Výrazné farby nahrávajú doplnkom, ako sú batohy i kabelky. Neónové výrazné farby zažívajú tenisky a tam je plno krikľavé fuchsiovej, oranžovej, žltej i metalicky modrej. Zmenu šatníka dopĺňajú veselé a pestré vzory plné kvetín, prúžkov, kociek a asymetrických vzorov. Čiernobiela klasika, romantická čipka, aj všadeprítomná džínsovina hýbe tohtoročnými trendmi. Mix čiernej a bielej je nadčasový a nesmrteľný, môže mať podobu bodiek, pruhov, kociek i kvetov. Tento módny trend nikdy nič nepokazí a budete vždy elegantná. Tohtoročné vzory budú naozaj nápadité.

Vzory kam sa pozrieš

Kvety budú významným prvkom, ktorý bude veľa rozšírený. Objaví sa na blúzkach, sukniach, šatách, bundách i nohaviciach. Stále v kurze sú aj kocky v akýchkoľvek variáciách a podobách. Asymetrické vzory a nepravidelné línie pomáhajú veľmi elegantne zamaskovať problémové partie. Okrem kvetov sa budú nosiť aj zvieratá, inšpirácia orientom, Etnea a exotikou, ktoré sa prejavujú vo zvieracích vzoroch a motívoch. Môžu to byť motýle, jašterice, hady, slony alebo vtáky. Neutíchajú ani nežné čipky, ktoré sa nosia nielen na bielizni. Pôvabné čipky budú v tradičnej bielej, čiernej aj v módnych pastelových farbách. Extravagantne sa kombinujú s džínsovinou a koženými nohavicami alebo inou časťou odevu. Moderné sú aj plisované sukne, elegantný podpätky, blokové, balerínky, tenisky aj ťažké motorkárske topánky. Nezabudnite na výrazné šperky a doplnky. Stavte na originálne vzory, vtipné nápisy, riflové sukne, široké nohavice a odhalené ramená.