Nenávidenej i milované ľadvinky sú zase in!

Nie je to tak dávno čo boli ľadvinky nenávideným módnym doplnkom, ktorý väčšinou nosili len muži. Hádzali sme ich do jedného vreca s ponožkami v sandáloch, ale tento rok sa vracia do módy a sú viac trendy než kedykoľvek inokedy! Nie nadarmo sa hovorí, že sa raz všetko vráti späť do módy! 

Pri nakupovaní v akomkoľvek obchode s oblečením či doplnkami ste si v poslednej dobe mohli všimnúť, že sa na pultoch objavili ľadvinky. Vrátili ste sa snáď v čase? Nie, určite nie. Osud to tak chcel, a tak sa nám ľadvinky vrátili a obchodné priemysel nám ich svojou rozsiahlou ponukou priamo núti. 

K športovému štýlu športová ľadvinka 

Ak tiahnu k športovému štýlu, hodí sa k vám ľadvinka zo šuštiakového materiálu. Tie predávajú predovšetkým v obchodoch športových značiek. Môžete si zaobstarať jednu s výraznou farbou alebo nápisom. Nosiť sa dá tiež ako cross body kabelka, fantázii sa medze nekladú! 

Buďte odvážna 

Ak sa nebojíte extravagancie a rada svoje okolie provokujete, kúpte si ľadvinku z lesklého materiálu. Najlepšie s veľkým nápisom ako bonus. Môžete ju nosiť ako cross body kabelku alebo ako opasok. 

Elegancia na prvom mieste 

Že ľadvinka a elegancie nejdú dohromady? Mýlite sa. Nebojte sa nosiť ju k šatám a podpätkom. Ideálne sú kožené ľadvinky, najlepšie v čiernej farbe a so zlatými doplnkami. Vhodné sú ľadvinky menších rozmerov, do ktorých sa vám vlezie akurát telefón a kreditka. Nosiť ju môžete v páse, opticky tak zvýrazní vaše krivky. 

Pre zástankyňa jednoduchého šatníka 

Provokatívne móda nie je nič pre vás a nechcete na seba zbytočne pútať pozornosť? Stačí zaobstarať si jednofarebnú ľadvinku menších rozmerov, ktorá je ušitá treba zo semišu. Taká ľadvinka pre vás bude praktická, je menšia ako batoh, tak akurát na telefón a peňaženku a vy budete mať obe ruky voľné!