Čo šport, to iná podprsenka. Viete, akú si vziať pri vašom obľúbenom športe?

Milujete športovanie? Ak áno, potom pravdepodobne máte vo svojom šatníku dostatočné množstvo skvelých športových kúskov, ktoré práve pred športovaním vyťahujete. Najmä ženy majú športového oblečenia viacero, pretože práve ženy toho k športu potrebujú trochu viac. Kým páni siahnu len po teplákoch alebo tričku, ženy musia ešte vybrať vhodnú podprsenku pre daný šport. Bohužiaľ rad žien sa domnieva, že športové podprsenku stačí mať len jednu, pretože sa hodí pre všetky športy, lenže tak tomu ani zďaleka nie je. O šport, to iná podprsenka.

Bez podprsenky by bolo športovanie o toľko ťažšie! Navyše by to bolo aj zdravotne nebezpečné, športová podprsenka je obrovskou oporou pre prsia, ktorá pri športovaní potrebujú byť oporu, aby bola stále zdravá. Bohužiaľ máloktorá žena vie, že čo šport, to iná športová podprsenka.

Ak cvičíte jogu

Joga sa najmä medzi ženami stáva naozaj veľmi obľúbená a populárna. Bohužiaľ nie každá žena má po ruke vhodnú športovú podprsenku. Všeobecne platí, že na jogu alebo na podobné cvičenie by sa malo siahnuť po ľahkosti. Postačí jemné kúsky, ktoré nijako nebudú obmedzovať v pohybe. Nie je nutná extrémne veľká opora, najmä ženy s malými prsiami nepotrebujú mať špeciálne vystužené podprsenky.

Ak robíte spinning

Patríte k ženám, ktoré pravidelne cvičia spinning alebo chodia na turistiku? V takom prípade by ste mali siahnuť po podprsenke, ktorá má strednú oporu. Športové podprsenky so strednou oporou sú vhodné všeobecne pre všetky aktívnejší športy, preto sa hodí pokojne aj na cyklistiku alebo na lyžovanie. Väčšinou sú tieto typy podprseniek vyrobené z funkčných materiálov, čo znamená, že pri športe bude perfektne odvádzaný pot.

Prečo nosiť športové podprsenku?

Mnohé ženy sa však pýtajú, prečo vôbec musí nosiť športové podprsenku. Odpoveď je však jednoduchá – vďaka tomu predídete nepeknému povislému poprsie, s ktorým sa nebudete môcť nikde chváliť.