Aktuálne filmové trháky mieriaci do kín

Plánovali ste vodné bicykle či inú vonkajšiu aktivitu, ale bohužiaľ začalo pršať? V tomto je leto doslova nevyspytateľné. Našťastie nemusíte sedieť doma, ale môžete navštíviť kino, ktoré každý deň ponúka skvelý program. Najmä teraz je z čoho vyberať. Máj či začiatok júna sa neniesol v znamení skvelých filmových trhákov. Skôr sa niesol v znamení nudných filmových snímok, ktoré nadchli len minimum z divákov. Teraz sa však do kina dostali také filmové zábery, ktoré nám doslova vyrazia dych a ktoré sú dlhodobo očakávané. Vďaka obrovskej propagáciu a záujmu sa očakáva, že by nižšie spomínané snímky mohli v kinách vydržať až do konca tohtoročných júla. Takto dlho sa v programe za poslednú dobu udržali jedine filmy z dielne štúdia Marvel alebo obľúbený muzikálový snímku Najväčší showman. 

Jurský svet: Zánik ríše 

Kto miloval niekoľkodielny filmový hit Jurský park, iste si zamiloval aj novšie spracovanie v podobe Jurského sveta. Práve teraz sa do kín dostalo pokračovanie Jurského sveta, čo bola snímka pomerne obľúbený. O druhom dieli sa hovorí, že bude mať dokonca väčší úspech než diel predchádzajúce, a to predovšetkým vďaka skvelej propagáciu, ktorú film má. Jurský svet: Zánik ríše sa v súčasnej dobe vyskytuje nielen v programe kín, ale tiež ho nájdeme na obľúbených cereáliách alebo v mnohých rýchlych občerstvení, kde majú špeciálne menu. Podľa nás by však tento filmový hit ani takú reklamu nepotreboval. Dinosaury vždycky boli témou, ktoré ľudí lákalo do kín. 

Escobar 

Do kín sa v nedávnej dobe tiež dostal snímok o najväčšom kolumbijskom drogovom barónovi, ktorý žne neutrálna reakcia. Ľudia oceňujú skvelé obsadenie, ale za to haní odbytu dej. Na internete sa však film pýši skvelým hodnotením, teda určite stojí za pozretie. 

Mrakodrap 

Do kín mieri aj fantastický filmový snímok s Dwayneom Johnsonom nazvaný „Mrakodrap“. Opäť sa bude jednať o film plný napätia, šťastných náhod a obrovského adrenalínu. Dalo by sa povedať, že sa bude jednať o typický filmový snímok fantastického amerického herca, ktorého miluje nejedna žena a ku ktorému vzhliada nejeden muž.