Aké komedie posledných rokov sa radí k najlepším?

Aj v lete môžu prísť okamihy, kedy sa budete chcieť len schúliť do klbka a pozerať sa na skvelú komédiu. Môže to byť napríklad pri ceste na dovolenku alebo napríklad vo chvíli, keď vonku prší a naháňajú sa doslova všetci čerti. Pri výbere filmu väčšinou vediete obrovské dilemu. Neviete, pre aký film sa rozhodnúť, aký filmový snímok je ten, ktorý by ste radi videli. Leto si spestrite skvelú komédií, dokonca vám poradíme, aké komédia stojí za to.

Rovnako, ako sa robia rebríčky najbohatších ľudí sveta, robia sa tiež rebríčky najlepších komédií v posledných rokoch. Viete, aké komédia sa radí k tým najlepším za posledné roky?

Nedotknuteľní

Nedávno vyšiel do kín remake tohto fenomenálneho snímku, ktorý je založený na skutočných udalostiach. My však odporúčame pozrieť sa na originálne komédiu Nedotknuteľní, ktorá pochádza z roku 2011. Určite ste o tejto komédii už počuli. Jedná sa príbeh zazobaného vozíčkarov, ktorý si najme černošského ošetrovateľa, aby sa o neho staral. A keďže černošský ošetrovateľ v skutočnosti nie je ošetrovateľ, je to jedna veľká psina!

Vlk z Wall Street

Tento snímok, v ktorom exceloval Leonardo DiCaprio, možno brať trochu ako komédiu a trochu ako motivačný snímka z Wall Street, kde platia len jedno pravidlo, a síce vyhrá ten, kto najrýchlejšie tasí peniaze. Snímka z prostredia finančných trhov je síce dlhý, ale rozhodne stojí za to. Natočený bol roku 2013.

Ako vycvičiť draka

Nikdy nikto nie je tak starý, aby sa nemohol pozrieť na dobre urobený animovaný snímku. A snímku „Ako vycvičiť draka“ rozhodne skvele spracovaný je. Určite ste už zaznamenali snímok o vikingskej tínedžerovi a jeho drakovi, ktorý má už teraz tri pokračovania. A všetky tri sú skvele hodnotené!

Lásky čas

Aby sme tu mali tiež niečo pre romantické duše, za zmienku stojí romantická komédia nazvaná Lásky čas. Je to príjemná komédia s milým obsadením, ktorá neurazí. Ak ste milovníkom romantiky, určite by ste tento snímok mali zhliadnuť.