6 výhod vlastné mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie sú pre vaše podnikanie novým vetrom do plachiet. S ich pomocou si môžete nielen získať, ale aj oveľa ľahšie udržať stálych zákazníkov. Aké výhody vlastnej aplikácie prináša?

Dostupný marketingový nástroj

Zatiaľ čo ešte pred niekoľkými rokmi sa vývoj aplikácií radil medzi veľmi nákladné položky v rámci budovania firmy, dnes je tento nástroj už bežný. Tým pádom išla významne dole aj jeho obstarávacia cena. Za dostupné financie tak získavate nástroj, ktorý vám bude skvele slúžiť.

Udržíte svojho zákazníka

Mobilná aplikácia vám umožní, aby ste si svojho zákazníka oveľa ľahšie udržali. Môžete mu zasielať relevantné reklamné ponuky, prinášať mu zaujímavé informácie, alebo sa postarať o to, aby bola aplikácia stále v súlade s potrebami vašich klientov. S vlastnou appkou máte istotu, že si vašu značku zákazník obľúbi.

Zasielanie správ

Mobilná aplikácia umožňuje zasielanie push správ, ktoré vášho klienta vždy upozornia na novinky, ktoré sa u vás dejú. Máte tak možnosť pravidelne osloviť svojich klientov zaujímavým obsahom, ktorý sa im zobrazí priamo na displeji ich mobilu.

Šetríte čas klienta

Každý zákazník si dnes praje tráviť vyhľadávaním informácií čo najkratší čas. Tým, že mu ponúknete možnosť vlastnej aplikácie, je preňho ľahšie si všetko nájsť. Navyše už má vyplnené svoje údaje pre prípad objednávky.

Rýchla komunikácia

Vlastnou aplikáciou zrýchľujete celý proces komunikácie medzi vami a klientom. Zákazník vás môže kontaktovať priamo pomocou aplikácie a vy máte rýchlejší prístup k jeho osobným informáciám. Prezriete si tak napríklad históriu objednávok.

Všetko môžete meniť

Nepáči sa vám už vzhľad alebo obsah vašej aplikácie? Nevadí. Všetko môžete kedykoľvek zmeniť. Vaša appka tak bude rásť s vašou firmou a bude vždy odrážať vaše aktuálne potreby a priania vás aj vašich klientov.

Vlastné mobilné aplikácie je významná konkurenčná výhoda.