Seriály, ktoré si zamilujú dámy, pretože sú o nich a pre nich

Kto by nemiloval seriály! Každý človek má svoj obľúbený seriál, ktorý sa nebojí sledovať neustále dookola, kým ho nepozná naspamäť – dokonca aj potom ho stále sleduje. Väčšinou u ľudí vedú komediálny seriály, ktoré sú o živote a ktoré si z života robia trochu srandu. Pokiaľ práve hľadáte nejaký seriál, ktorý by vás bavil, pretože by bol presne o vás, poradíme vám.

Kým páni sú väčšinou milovníkom sci-fi, dámy milujú seriály vtipné, no o nich a pre nich. Napodiv takýchto seriálov bolo natočené veľa. Vybrali sme niekoľko z nich, ktoré vás môžu naozaj baviť.

Sex v meste

Čo ženy úplne milujú, je Sex v meste. Ide o seriál, ktorý sa točil rovných šesť rokov, a to od roku 1998. Aj keď sa nejedná o extrémne starý seriál, už teraz je to legendárny seriál, kvôli ktorému sa jazdí do New Yorku. Pri dverách domu hlavnej hrdinky sa chce odfotiť každá žena. Avšak seriál rozpráva o štyroch kamarátkach, ktoré chcú po tridsiatke nájsť lásku v New Yorku. Prebiehajú spolu všetky milostné úspechy aj neúspechy, hľadajú šarmantný mužov, ktorí sú rovnako bystrí a vtipní ako oni.

Roztomilé mrchy

Pomerne nový seriál Roztomilé mrchy sa stal v ženskom svete doslova hitom. Nie je to rozhodne seriál len pre násťročných, aj keď tvorcovia očakávali, že to pre násťročných bude predovšetkým. Našli sa v tom aj dospelé ženy, ktoré s napätím čakajú na ďalšiu epizódu. Je to seriál plný tajomstiev, nie je to typický romantický seriál. Ak teda nie ste práve romantickou dušou, Roztomilé mrchy sú pre vás ako stvorené.

Ženy z rodu Gilmorovcov

Kto by nepoznal legendárny seriál Ženy z rodu Gilmorovcov, ktorý sa snáď nikdy neomrzí! Ženy milujú príbehy matky a dcéry, ktoré žijú v malom meste. Každá žena si praje mať jedného dňa tak skvelý vzťah so svojou dcérou, ako majú práve Gilmorky v obľúbenom americkom seriáli.