Pýšite sa veľkými prsiami? Existujú pravidlá vhodného obliekania

Ženy s malými prsiami túži po veľkých prsiach, ženy s veľkými prsiami by dali všetko za menšie prsia, s ktorými sa lepšie dohodnú napríklad pri obliekaní. Aj keď páni veľká prsia milujú (samozrejme nie všetci), ženy s nimi majú skôr trápenie. Veľakrát je z nich bolí hlava, dokonca môžu spôsobovať aj časté migrény. Je tiež nutné dodať, že s veľkými prsiami sa zvádza boje dnes a denne, a to konkrétne pri obliekaní. Veľké prsia nie vždy vyzerajú pekne v tom, čo si oblečiete. Našťastie existujú isté pravidlá vhodného obliekania, ktorá prsia zvýrazňujú, avšak zároveň je zachovaná elegancie. 

1) Vyhnite sa oversized kúskom 

Aj keď je oversized móda hojne preferovaná, a aj keď dokáže zamaskovať nadbytočné kilá nejednej žene, ženám s veľkými prsiami môže taká móda len ublížiť. Vďaka veľkým prsiam a oversized kúskom dôjde k optickému rozšíreniu, po čom ženy rozhodne netúži. 

2) Pozor na masívne robustné náhrdelníky 

Veľkú úlohu pri vytváraní krásneho outfite hrajú aj šperky. Aj keď sa môže zdať, že šperky nehrajú v prípade veľkých prsiach žiadnu úlohu, je to presne naopak. Ženy s veľkým poprsím by sa mali vyhnúť robustným náhrdelníkom a tiež iný masívnym šperkom. 

3) Krásny výstrih len s dobre padnúci podprsenkou 

Pri výbere podprsenky buďte opatrní. Práve podprsenka sa výrazne podieľa na tom, ako budete na prvý pohľad pôsobiť. Konkrétne hrá veľkú úlohu v prípade, že máte blúzku alebo šaty s výstrihom. Výstrih nikdy nebude vyzerať pekne, ak podprsenka nebude padnúť tak, ako by mala. Preto vyberajte podprsenku s rozvahou a dôkladnosťou. 

4) Zavinovacie móda je pre ženy s veľkými prsiami nepostrádateľná 

Ak chcú ženy staviť na istotu, vsadí na zavinovacie módu. Práve vďaka nej budú prsia vždy vyzerať krásne. Ak sa navyše pod prsia zapne opasok, je to značka ideál. Veľké prsia treba zavinúť a následne vypasovat.