Detské oblečenie s potlačou: Trend alebo gýč?

Generácia našich rodičov vyrastala v čase, keď sa všetko oblečenie dedilo. Nosili praktické kúsky, ktoré vydržali aj poriadny náraz. Našťastie, dnes je situácia iná a všetkého je dosť. O to viac sa môžeme hrať s oblečením pre našich potomkov. A čo výtlačky?

Odolná potlač odoláva bežnému praniu

Pred kúpou oblečenia s potlačou venujte pozornosť kvalite celkovej tkaniny. Vždy by to mala byť 100 % bavlna alebo bambus. Nikto nechce dať svojmu dieťaťu syntetické látky. Hustota tkaniny je ďalším varovným signálom, že sa váš odev po prvom praní nerozpadne alebo úplne nezmení tvar.

Na druhom mieste je tlač. Pretože ak viete, že ide o kvalitnú látku, nebude problém s trvanlivosťou potlače. Pre pokoj duše však tieto kúsky vždy perte na odvrátenej strane. Napokon, praktizujte tento trik na všetkých svojich odevoch a máte záruku, že vám vydržia veľmi dlho.

Vtipné nápisy

Internet je plný charakteristických značiek, ktoré môžete zaobstarať aj pre svoje deti. Ide o bežné znaky, na ktorých môže byť uvedené meno vášho potomka. Alebo to môžu byť aj krátke a výstižné vtipy. Tlač na telo je možnosť, ako si nechať vytlačiť presne to, čo by ste chceli. Môžete dostať také kúsky, ktorých mottom je „Pijeme dosť“, „Ahoj, som tu nový“ alebo „Hej, už mám viac vlasov ako otec“.

Je to príliš veľa?

Samozrejme, k dispozícii je aj potlač, napríklad s logom vašej obľúbenej hudobnej skupiny. Niektoré výtlačky sú však na uvážení každého z nás. „Ocko, od dnešného dňa máš už dvoch šéfov“, „Ak toto dokážeš prečítať, si dosť blízko na to, aby si ma prekabátil“ alebo „Moja babka je jednoducho číslo jedna“ sú vhodné nápisy pre tých, ktorí sa naozaj radi zabávajú.

Každý si dnes môže nechať vytlačiť vlastný nápis na telo.