3 sekáče v Prahe, ktoré stoja za návštevu

Módne kúsky za skvelé ceny nájdete v Prahe na každom rohu. Napriek tomu sú niektoré second-handy lepšie a ich návštevou si môžete urobiť radosť. Podporujete udržateľnú módu? Skúste navštíviť niektorý z týchto obchodov.

V Karlíne na Naty šaty

Na Sokolovskej ulici 114 sa môžete presvedčiť, že celé oblečenie môžete získať za veľmi nízku cenu. Vydajte sa do Karlína za majiteľkou butiku Naty. Čaká na vás príjemný obchod, kde je všetko roztriedené a označené. Niektoré kúsky sú naozaj lacné a nezaplatíte za ne ani stovku. Ale luxusné šaty a kabáty si môžete zaobstarať aj za tisícku alebo dve. Môžete si vybrať nielen podľa svojho vkusu, ale aj podľa ceny. V tomto butiku nájdete aj oblečenie do spoločnosti. Nie je tu žiadne pánske oblečenie. Obchod má VIP klientku v podobe raperky Sharloty – pravidelne tu nakupuje.

V Ječnej do Crashily

Ste len kúsok od stanice metra I.P. Pavlova? Zastavte sa v Crashily. Tento butik má nielen osobitý štýl, ale aj sezónnu ponuku s nízkymi cenami. Kožušinový kabát vás vyjde len na 500 eur, čo je naozaj výhodná kúpa. Na Ječnej 14 si prídu na svoje mladí rebeli a ženy s elegantným vkusom. Chcete rockový kúsok? Vintage móda? Alebo si potrebujete zaobstarať nový pár džínsov? Tento butik ponúka oblečenie v skvelom stave, ktoré vydrží po celé nasledujúce sezóny.

Spoločnosť Crashily neponúka ani oblečenie pre mužov. Môžete sa však tešiť na kabelky, topánky a doplnky. Chcete niečo navyše? Ručne maľované plechovky a plátenné tašky od Ester DIY vám urobia radosť.

Na Žižkove do českého Retra

Potrebujete nájsť autentické vintage kúsky pre mužov a ženy? Bohemian Retro vám ponúka len kvalitné kúsky s pridanou hodnotou. Nachádza sa na Žižkove, Chvalova ulica č. 8. Elegantné oblečenie môžete používať na spoločenské účely, ale aj na každodenné nosenie. Široký výber šiat zahŕňa aj svadobné šaty. Tešiť sa môžete aj na šperky, rukavice, kabelky, slnečné okuliare alebo bytové doplnky.

Druhá šikovná má svoje stránky na sociálnych sieťach, pozrite si ich.