Prečo nosiť nohavice s vysokým pásom?

Nohavice s vysokým pásom sú trendom posledných rokov, ale stále im mnoho žien nemôže prísť na chuť. Je to tak v poriadku, domnievajú sa, že im skrátka a dobre nepristanú. Lenže často bez toho, aby si ich naozaj reálne vyskúšali. Nohavice s vysokým pásom však v sebe ukrývajú množstvo benefitov, z ktorých môže nejedna žena ťažiť. Poďme si ich predstaviť.

Pre perfektnú postavu

Vedeli ste, že nohavice s vysokým pásom vedia perfektne zvýrazniť postavu? Respektíve vie z nejednej postavy vykúzliť figúru snov. Konkrétne zvýrazňujú pás a zmenšujú zadoček. Je však dôležité, aby vám svojim strihom padli, a to najmä posediačky. Preto predtým, než pípnete kreditnou kartou o terminál, sa uistite v tom, že vám tento kúsok oblečenia dokonca padne, že vám nohavice nie sú príliš tesné, že vás ani neškrtia a podobne.

Opticky predlžujú nohy

Ak si obujete vysoké podpätky, môžu vykúzliť s vašimi nohami divy. Aj ženy nižšej výšky môžu automaticky vsádzať na nohavice s vysokým pásom, ktoré sú skrátka a dobre dokonalé. Opticky predĺžia nohy až do nebies.

Ženy s vyššou postavou na lodičky alebo členkové topánky na podpätku vsádzať nemusia, tie môžu siahnuť po klasických teniskách, pretože nohavice im budú lichotiť tak či onak.

Idú ruka v ruke s módnymi doplnkami

Patríte k fanúšikom najrôznejších pásikov, kabeliek a šperkov všeobecne? Potom si zamilujete nohavice s vysokým pásom, pretože idú ruka v ruke s módnymi doplnkami. Pekne sa kombinujú, sú veľmi minimalistické a aj keď sú svojou výškou špecifické, nie sú nijako výrazné čiže doplnky sa v kombinácii s týmito nohavicami nijako nestratia.

Doplnky vyberajte na základe celkového outfitu, neriaďte sa iba nohavicami, ktoré dávajú zelenú prakticky každému.

Pre chrbát v teple

Najmä v chladnejších ročných obdobiach túžite po tom, aby na chrbát príliš netiahlo. S džínsami k bokom to však len ťažko dosiahnete. Pomocou nohavíc s vysokým pásom to však pôjde veľmi ľahko, siahajú totiž až k pupku.