Päť darčekov, ktoré si hravo vyrobíte doma svojpomocne

Chcete svojim blízkym darovať niečo pekné k narodeninám alebo len tak, pre radosť? Možno za darčeky nechcete míňať majland. Je pravdou, že dnes rastie cena darčekov či všeobecne vecí, ktoré môžeme darovať. Oplatí sa preto mať tipy na konkrétne darčeky, ktoré nás budú stáť maximálne chvíľku času a s ktorými urobíme väčší parádu než čímkoľvek iným na svete. Prezraďme si konkrétne päť tipov na vlastnoručne robené darčeky, ktoré doma zvládne vyrobiť naozaj každý. Pustite si k výrobe darčekov treba obľúbený seriál a uvidíte, ako vám to pôjde od ruky!

Vlastnoručne robené náramky

Ak chcete darovať niečo pekné treba svojej sestre alebo mamičke, prečo nevyrobiť pekné náramky? Pár korálok kúpite v galantérii za pár korún, na náramok ani nemusíte navliekať všetky – stačí, keď budete mať peknú šnúrku alebo špagát, na ktorý prívesok alebo prípadne korálek navlečiete.

namaľujte kvetináč

V Ikei kúpite kvetináče za pár korún. Alebo možno máte na pôde pár kvetináčov, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú práve pekne. Môžete ich hravo pokresliť tým farbami, potom už len do kvetináča zasaďte nejakú rastlinku a máte hotovo. Samozrejme kvetináč nemusí rastlinku obsahovať, je to len tip, ako ozvláštniť tento doma robený darček.

domáce mydlo

Domáce kozmetika nikdy nevyjde z módy. Prečo teda kupovať drahú kozmetiku z obchodov, keď môžete doma vyrobiť napríklad mydlo? Na internete nájdete hromadu návodov, ako doma vyrobiť mydlo, vďaka ktorému si obdarovaný na vás každý deň spomenie.

vynikajúci bonboniéra

Kto by nemiloval čokoládu! Preto si čokoládu, ktorú máte doma v kredenci rozpustite a nalejte do pripravených foriem. Vytvoríte tak vlastné bonboniéru, za ktorú by ste v obchodoch zaplatili stovky korún. Prípadne môžete niekoľko druhov čokolád kombinovať, vytvoríte tak skutočne vlastný vynikajúci bonboniéru.

Čajové stromčeky

Ako urobiť radosť milovníkom čaju? Jednoducho si ponechajte ruličku z kuchynských obrúskov a olepte ju vrecúška čaju. Vytvoríte tak čajové stromčeky, ktoré sú dokonalým darčekom nielen na Vianoce.