Na jeseň nepodceňte teplé oblečenie

Prvý zraste lístky už dopadajú na zem a príroda sa začína meniť. Stále je ešte často teplé počasie a siahame po slabšom a slabšom oblečenie. Dávajte si ale pozor na prechladnutie. Hoci jesenné slniečko láka k tomu odložiť teplé kabáty a vyjsť si ešte naľahko, nepodceňujte situáciu. Stále sem tam vyčíňa ranné mrazíky a dni bývajú stále chladné. Doprajte si štýlový jarný svetrík, ktorý nielen prehreje, ale aj rozžiari váš jarný look. V tomto roku frčia všetky rôzne typy, bez zapínania i kardigany. Hodí sa k lodičkám aj keckám, k sukni aj legínam. Buďte IN, buďte šik.

Ďalšou skvelou voľbou je vesta. Vesta je univerzálny a módna záležitosť, ktorá sa ľahko kombinuje so svetrom aj tričkom. Správnymi kombináciami vykúzlite elegantný outfit aj športový look. Ak siahnete po športovejším modelu, topánkach, roztrhaných džínsoch, svieža kabelke a celý tento model doplníte šmrncovným slnečnými okuliarmi, môžete ísť do prechádzku, nedeľnej kávu s kamarátkou aj do kina.

Elegantný dáme vrelo odporúčame zaobstarať si sáčko, ktoré zahreje a hlavne podporí spoločenský vzhľad. Zohľadnite vybranej príležitosti a kúpte si elegantné či voľnočasové sako. Jarný deň je ako stavaný práve pre túto voľbu!

Posledným variantom sú jarné kabátiky. Kabátik využijete po celú jar a následne aj na jeseň. Sychravé, veterný a studený deň môže prísť aj v máji a práve kabátik je elegantným riešením. Na výber sú krátke aj dlhé, najrôznejších strihov aj farebných kombinácií.