Kadernícke chyby, ktoré nás robia staršími

Každá žena vie, že aj na vlasoch záleží. Aj vlasy sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vzhľadu, preto k nim tak pristupujme. Pokiaľ budú vlasy nezdravé, mastné, ak budú vyzerať neučesané, potom sa nemôžeme čudovať, že nikdy nesklidíme stopercentne pozitívny prvý dojem. V prípade, že chcete urobiť dobrý prvý dojem, spomeňme si niekoľko kaderníckych chýb, ktorých sa dopúšťame a ktoré nás zbytočne robia staršími. Nevypadejte zbytočne staršia, než ako v skutočnosti ste. Nie každej žene starobe pristane.

Ako sme spomenuli, nielen šaty, ale aj vlasy robia človeka. Preto k nim takto pristupujte a vyhýbajte sa nižšie uvedeným kaderníckym chybám, ktoré zo žien robia zbytočne staršie osoby, ktoré nerobia dobrý prvý dojem.

Stop tupým strihom

Zavítali ste ku kaderníkovi, ktorý sa vás spýtal, aký strih si prajete mať? Vyhnite sa hlavne tupým strihom a jednotným strihom, ako je potrebné mikádo tesne pod bradu, ktoré nepekne lícuje čeľuste. Také strihy nepristanú takmer nikomu, najmä nie ženám stredného veku, ktoré už v tvári stráca plnosť a pri ktorých už tvar tváre začína byť hranatý.

Nepoužívajte nekvalitné vlasové produkty

S pribúdajúcim vekom vlasmi hrubnú a stráca svoj jas a lesk. Preto sa začnite strániť nekvalitným produktom, ktoré vaše vlasy nespasí a ani im nijako nepomôžu. Radšej konečne investujte do kvality. Vyberajte si výrobky určené na výživu pokožky hlavy, ktoré sú plné vitamínov. Starším ženám také produkty vlasy spasí, mladším ženám ich ochráni pred hrubnutím a pred stratou lesku.

Šediny sú cool

Mnohé ženy zbytočne farbí svoje vlasy, pretože nechcú, aby išli vidieť šediny. Lenže pravdou je, že šediny sú cool! Zbytočne svoje vlasy nenamáhajte farbením, väčšina farieb rovnako nie je pre vás. Radšej šedinám dovoľte, aby išli vidieť.