Aj vďaka nohaviciam môžete vyzerať vyššia. Poradíme vám, ako na to

Nenarodili ste sa zrovna s širokánskymi plachtiacimi nohami, ktoré by siahali až do nebies? Možno ich chcete aspoň opticky trochu predĺžiť. Mnohí ľudia majú za to, že s krátkymi nohami budú musieť žiť do konca života, ale na druhú stranu je možné ich aspoň opticky predĺžiť. Pomoct vám s tým môžu nohavice. Predĺžiť svoje nohy aspoň opticky, to nikdy nebolo jednoduchšie.

Takmer každú nedokonalosť možno spravit alebo anulovať. Aj krátke nohy nie sú dnes nič, čo by sa nedalo aspoň opticky zamaskovať. Najmä ženy menšieho vzrastu pravdepodobne premýšľa, ako nohy opticky predĺžiť. A s tým pomôžeme.

Ako sme spomenuli za všetkým stojí obyčajné nohavice. Existujú také, ktoré majú optické predlžovanie nôh v popise práce.

Nohy predĺži nohavice s vertikálnymi prúžkami

Prúžky toho dokážu skutočne veľa. Zatiaľ čo niektoré prúžky rozširujú, iné dokážu ženu opticky zoštíhliť. A ak si zaobstaráte nohavice s vertikálnymi prúžkami, tie dokážu dámskej nohy opticky predĺžiť. Zvislé pruhy zaručujú vyššiu postavu, navyše sa ľahko kombinujú. Ak chcete vyzerať ešte o niečo vyššia, odporúčame k nim pridať lodičky.

Nohavice s vysokým pásom

O nohaviciach s vysokým pásom sa tvrdí, že sú určené len pre ženy s hruškovitý postavou. Lenže nie je to tak úplne pravda. Nohavice s vysokým pásom zakrývajú nielen väčšie bruško, ale aj dokážu postavu opticky predĺžiť. Vďaka nim budete razom vyzerať o niečo vyššia. Navyše také nohavice dnes nájdete na každom rohu, nebudete ich hľadať dlho.

O overal opticky predlžuje

Nohavicový overal je dnes neoddeliteľná súčasť dámskeho šatníka. Jedná sa o pekný kúsok, ktorý sa hodí na akúkoľvek udalosť. Či už mierite na ples alebo na večierok, nikdy s ním nespravíte krok stranou. Ak navyše kúpite nohavicový overal v jednej farbe a pridáte k tomu lodičky, dokáže vás opticky predĺžiť.