Džínsy iba k členkom sú tie najlepšie

Slniečko nám každý deň svieti do chrbta a prináša nám oveľa lepšiu náladu než v dni, kedy len prší a je pomerne chladno. Takých dní však bolo teraz veľmi málo, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa nám apríl nesie v pamäti ako mesiac, kedy nám teploty umožňujú nosiť tričká s krátkym rukávom. Práve na to sme predsa čakali celú zimu! Tiež sme čakali na obľúbené roztrhané džínsy, bez ktorých nedáme ani ranu. Tento štýlový kúsok by mal mať v šatníku každý, a to ako muž, tak i žena. Avšak tieto džínsy nie sú to jediné, čo by ste v šatníku mať mali. Čo napríklad aj džínsy ku členkom? Teraz sa nosí veľmi populárno, väčšinou sa jedná o ohnuté bežne klasicky dlhé rifle. Teraz sa však do obchodov dostal ešte jeden kúsok, a to konkrétne taký, ktorý má konce ako keby ustřihnuté. To je ešte len ten pravý štýl! 

Urobte si také džínsy aj doma! 

Keď mu sa vám nechce vyhadzovať peniaze za džínsy, ktoré si môžete urobiť aj doma, pretože celé to kúzlo tkvie vážne iba v ustřihnutých nohaviciach tak, aby dĺžkou siahali iba k členkom. Ak máte v skrini nejaké rifle, ktoré ste už dlho nenosili a predsa je nechcete vyhodiť, skúste to s nimi. Len si ich oblečte, nakreslite, kde je strihnete, a potom to urobte. Z koncov potom trochu vytrhajte nitky, aby to nevyzeralo ako práve odstrihnutý trend, a pokojne sa vydajte do ulíc! Iste zožnete rad obdivu! Ak by ste chceli tento kúsok ešte viac moderné, sem tam si urobte dierky v plných rifliach. Ak nechcete mať dieru všade, urobte si ju len na kolenách, pretože tam tie diery budú ešte dlhú dobu „in“, tým si môžete byť istí. 

Ak však patríte k tým, ktorí si radšej tieto džínsy kúpi, nájdete je samozrejme v kadejaké obchode s oblečením priemerne za sedemsto korún. Niekde nájdete lacnejšie, inde drahšie, ale záleží vždy na tom, aký obchod preferujete.