Znamenia, ktoré podľa horoskopu majú najhlbšie do vrecka

Vedeli ste, že znamenie horoskopu o nás hocičo prezradí? Dokonca aj to, ako budeme pristupovať (pravdepodobne) k financiám. A keďže sú v súčasnej dobe financie veľmi chúlostivou záležitosťou, ktorá sa napríklad vo vzťahu rieši len s opatrnosťou, spýtajte sa partnera na znamenie, ktoré vám môže prezradiť, či patrí k tým, ktorí s peniazmi hospodáriť práve dobre nevedia a kto má takzvane hlboko do vrecká.

Ryby sú emocionálne a náladové. A nevie zaobchádzať s peniazmi

Aj keď je mnohokrát realita niekde inde, hviezdy majú v tomto smere jasno. Najhoršie s peniazmi pravdepodobne zaobchádza Ryby, ktoré sú znamením veľmi emocionálnym a aj náladovým. Veľmi často žijú iba v snívaní – o zarábaní peňazí. Lenže aby skutočne zarábali – k tomu si cestu už nehľadajú. Len o tom snívajú, podceňujú sa a svoj talent premárňujú.

Veľmi často navyše podceňujú hodnotu peňazí a uchádzajú sa o miesta, ktoré regulárne nie sú dobre platené. Podľa astrológov ani nevedia plánovať dopredu veci týkajúce sa práve financií.

Blíženci míňajú a nepočítajú s budúcnosťou

Blíženci na druhú stranu patria k veľmi nehospodárnym znameniam. Majú tendenciu svoje peniaze utrácať, a to za svoje vášne a koníčky. To je síce krásne, keby však okrem toho počítali aj s nejakou budúcnosťou a tým, že majú zaplatiť bežné náklady potrebné k svojmu životu.

Slovo investovania im bohužiaľ nič moc nehovorí a väčšina financií im bohužiaľ prepláva medzi prstami. Nevidí príliš zmysel v nejakom zhromažďovaní financií či v šetrení na neskoršie časy.

Váhy milujú luxus

Medzi znamenia, ktoré nevedia nakladať s peniazmi, patria aj Váhy. Ich dôvodom je však záľuba luxusu. Sú náchylné na nadmerné míňanie, pretože si chcú užiť krásne chvíle, kúpiť si drobnosti (aj keď sú cenovo úplne mimo ich reálny rozpočet).

Veľmi rady tiež dochádza na najrôznejšie kozmetické procedúry, milujú pôžitky všetkých rozmerov, šperky. Veľmi často to vedie k tomu, že si od svojich priateľov požičiavajú a nakoniec zabúdajú na to, že sa majú pôžičky aj vracať.