Zelená bude tento rok „in“ aj v oblasti bývania

Móda sa mnohokrát nepremieta len do oblečenia, ale tiež do oblasti bývania. Každý rok sa nastolí jedna farba, ktorá bude dominantný a najviac trendy daný rok. Tento rok sa o nej dlho špekulovalo, pretože svoje si chcela presadiť červená, modrá, ale aj žltá farba. Nakoniec však zvíťazila na plnej čiare farba zelená.

Kým v oblečení septembri predovšetkým v odtieni vojensky zelenej, do oblasti bývania sa nám ukázala predovšetkým vo svetle zelené barvičce, ktorá sa podobá pestré pistácií. Keď mu máte potrebné svetlú domácnosť, najlepšie urobíte, pokiaľ ju rozžiarite svetlo zelenou farbou. Bude vám robiť akýsi kontrast, ktorý je v dnešnom svete bývania taktiež veľmi obľúbeným módnym trendom. Doplnky voľte jednoznačne v podobe rámčekov na fotografie, vázy na kvety, hrantíky pre stále rastúce kvety alebo tiež v podobe závesov. Doplnkov, v ktorých sa môže táto farba premietnuť, je však oveľa viac, a tak záleží predovšetkým na každom z nás, aký má daný človek vkus.

Keď mu zariaďujete všetko do biela, jeden jediný kúsok musí byť zelená

Ak si zariaďujete domácnosť podľa aktuálnych módnych trendov, mali by ste sa rozhodne zamyslieť nad tým, že všetko zariadite do neutrálnej bielej farby. Ak by vás táto biela omrzela, stačí zmeniť len doplnky, nie meniť nábytok nebude treba. Doplnky sú predsa len o niečo menej nákladné, ako kúpa nového nábytku, ktoré by sa vyšplhala k tisícom korún. Myslite na to, že by ste mohli následne rozbiť vašu bielu miestnosť jedným jediným kusom nábytku. V tomto prípade by mohlo ísť o jeden bobek alebo kreslo, ktoré by ste volili práve v pistáciovo zelenej farbe. Vždy, keď by ste prišli domov, by ste zrazu boli plní úžasu, pretože modernosť bude nielen vidieť, ale aj cítiť. Skúste to preto zariaďovať presne takto. Nie je nič lepšie, ako bývať v takej domácnosti, ktorú vám závidia susedia, ktoré práve nemáte v obľube.