Aké oblečenie nosia české ženy a českí páni najradšej a menej radi?

Móda, najmä tá letná, je v spoločnosti veľká téma. Zatiaľ čo niekto obliekanie nerieši, iný si naopak všíma nedokonalosť a zlý štýl obliekania, ktorý sa nakoniec prejaví na celkovom dojme daného človeka. Pre zaujímavosť tento rok vzniklo množstvo prieskumov, ktoré sa zaoberali jedným – tým, čo ženy a páni českej príslušnosti radi nosia a nenosia.

Ponožky v sandáloch rozdeľujú spoločnosť najviac

Aj tento rok sa niesol v znamení veľkej dilemy, a síce dať alebo nedať si ponožky do sandálov? Posledné trendy ukazujú, že ponožky sú znova na vzostupe, ale nakoniec sú skutočne tak dobrou voľbou? Ono záleží na tom, aké sandálky nakoniec zvolíte a ako bude vyzerať výsledný outfit. Pokiaľ však zostaneme pri tradičných, textilných sandáloch, ktoré majú v obľube hlavne páni, k nim sa ponožky práve nehodia.

Je ale pravdou, že táto kombinácia aj tento rok najviac rozdeľovala spoločnosť. A podľa posledných prieskumov je možné konštatovať, že každý štvrtý muž by sa ich najradšej zbavil, rovnako ako nadpolovičná väčšina žiadaných žien.

Telové silonky ako rýdzo ženská záležitosť

Zatiaľ čo v minulosti boli telové silonky pomerne vítané, aktuálne sú povolené iba pre členky monarchie alebo významné právničky, ktoré si s ideálnou farbou alebo štýlom spracovania dokážu dobre poradiť. Ale pre ženy bežné nie sú telové silonky práve prípustné.

Aj keď sa nájdu medzi nami jedincami, ktoré na nich nedajú dopustiť, napospol sa jedná o doplnok, ktorý väčšina českých žien rada práve nemá.

Slipové plavky zase rýdzo pánska vec

Keďže boli telové silonky boli skôr ženskou záležitosťou, poďme si spomenúť vec, ktorá sa týka skôr mužov. A tou sú slipové plavky, ktoré vo väčšine prípadov sú odsudzovanou záležitosťou, respektíve ich páni nemajú práve radi. Výnimkou sú väčšinou staršie ročníky, ktoré však majú podľa mladšej generácie aspoň upustiť od leopardích potlačí alebo obličiek, ktoré k slipovým plavkám kombinujú.